Polityka prywatności

1. Właścicielem Sklepu Internetowego “UNIKOS” (dalej: Sklep) oraz Administratorem danych użytkowników i klientów Sklepu jest PHU UNIKOS Tomasz Kosowski, z siedzibą w Uniszowice 108 D, 21-030 Motycz; REGON 060136260; NIP 7121785191 (dalej: Właściciel).

2. Właściciel zapewnia, że: przestrzega obowiązujących przepisów prawnych w zakresie ochrony danych osobowych, nie udostępnia, nie sprzedaje lub w inny sposób nie przekazuje danych użytkowników i klientów Sklepu innym podmiotom oraz nieuprawnionym osobom.

3. Korzystanie z oferty Sklepu oraz przekazywanie danych osobowych przez Klientów jest dobrowolne.

4. Dane osobowe Klientów gromadzone są w celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Sklepu, tj. realizacji i obsługi składanych zamówień.

- Skąd mamy Twoje dane? Otrzymaliśmy je od Ciebie w związku z transakcjami dokonanymi przez Ciebie w naszym sklepie Unikos.pl
- Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do realizacji transakcji.
- Dane osobowe przetwarzane będą tak długo, jak to jest niezbędne do wykonania umowy, a po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić administrator danych i jakie mogą być podnoszone wobec administratora danych.
- W czasie przetwarzania danych osobowych informacje mogą występować w postaci: plików lub informacji przechowywanych na dysku komputera oraz gotowych dokumentów wydrukowanych na papierze.
- Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.
- Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak ją wyraziłeś. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody.
- Informacje przetwarzane dostępne są tylko dla osób upoważnionych w tym wypadku dla administratora danych osobowych.
- Dla prawidłowego funkcjonowania Sklepu Internetowego konieczne jest korzystanie przez Administratora z usług podmiotów zewnętrznych, takich jak: dostawca oprogramowania, firma kurierska, czy podmiot obsługujący płatności. Administrator zobowiązuje się do korzystania wyłącznie z usług podmiotów, które zapewniają wystarczające gwarancje wdrożenia odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych spełniających wymogi Rozporządzenia RODO.
- Dane osobowe mogą być przetwarzane przez Administratora w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania). Nie będzie to jednak powodowało występowania żadnych skutków prawnych dla klientów Sklepu. Profilowanie może polegać na automatycznej analizie lub prognozie zachowania danej osoby na stronie Sklepu lub na analizie dotychczasowej historii dokonanych zakupów w Sklepie.
- Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usług Google Analytics, Universal Analytics dostarczanych przez firmę Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Usługi te pomagają Administratorowi analizować ruch w Sklepie Internetowym. Gromadzone dane przetwarzane są w ramach powyższych usług w sposób zanonimizowany.
- Administrator może korzystać w Sklepie Internetowym z usługi Piksel Facebooka dostarczanej przez firmę Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Irlandia). Usługa ta pomaga Administratorowi mierzyć skuteczność reklam.

5. Każdemu Klientowi przysługuje możliwość realizacji uprawnień wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, a w szczególności: prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia jego danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

6. Dane osobowe podane podczas rejestracji mogą być zmienione poprzez edycję danych w ramach Konta. Każdy Klient może również dokonać modyfikacji lub usunięcia swoich danych, wysyłając odpowiednie żądanie na adres e-mail: sklep@unikos.pl

7.  W przypadku wyrażenia przez Klienta zgody Administrator jest uprawniony do wysyłania Klientowi informacji handlowych.

8. Każdego klienta Sklepu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności Sklepu, prosimy o nie rejestrowanie konta oraz nie dokonywanie zakupów.

9. Każdy Klient może bezpośrednio skontaktować się z Administratorem, mailowo na adres: sklep@unikos.pl lub telefonicznie na numer kontaktowy podany w Regulaminie Sklepu.

10. Właściciel Sklepu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce Prywatności w przypadku zmiany aktualnie obowiązujących przepisów prawa lub rozwoju funkcjonalności oraz oferty Sklepu.

11. Każdorazowa zmiana Polityki Prywatności zostanie opublikowana na stronie internetowej Sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl